Kas tas ir

Tikai tagad ir kļuvis iespējams neiespējamais, ir pavērusies viena no pašām noslēpumainākām lapaspusēm cilvēces vēsturē, kura saistīta ar cilvēka sirdsdarbības izpēti. Tas noticis pateicoties Augsti Godājamā profesora Vasīlija Ļenska atklājumiem sirdsdarbības jomā un viņa speciāli izstrādātai programmai, kura ļauj uztvert pašas dziļākās sirdsdarbības nianses. Izrādās, katrs cilvēks neatkarība no viņa vecuma, dzimuma un profesijas ir visīstākais komponists. Pietam, katram no mums ir augstākā mērā unikāls un neatkārtojams skaņdarbs. Skaņdarbs kurš atrodas mūsu sirdīs, šo vārdu vistiešākā nozīmē. Tā ir sirds mūzika.

Tagad ir kļuvis iespējams katram no mums paklausīties un sadzirdēt pašam sevi, savu unikālo mūziku. Šī mūzika tiešā veidā ir saistīta ar mūsu emocionālo, psiholoģisko un fizioloģisko pusi. Kas savukārt ļauj mums izmantot šo mūsu mūziku grūtos dzīves brīžos, lai palīdzētu sev tos pārvarēt. Šī mūzika ir mūsu būtība.

Tagad katrs var sadzirdēt savu bērnu sirds mūziku, tādā veidā gūstot jauneklīgas enerģijas devu. Pie tam, šī mūzika ļoti var noderēt Jūsu bērnu pieaugot, ar viņu var pārnest tīru enerģiju, kura ļauj pārvarēt dzīves grūtības.

Tagad katrs var sadzirdēt sava mīļotā cilvēka sirds mūziku. Tādējādi esot nošķirtība sajust klātesamību. Jo šī nav vienkārši mūzika, šī ir mūzika mums tuva cilvēka būtība.

Un cik daudz atklājumu vēl sevī nes sirds mūzika.

Plašāku informāciju iespējams gūt apskatot video(SPIED ŠEIT)

3 responses to “Kas tas ir

  1. Atbalsojums: Sirdspukstu melodija | DESSERT PLACE

  2. Atbalsojums: 5. novembra tikšanās | YOUR HEART BEAT MUSIC

  3. Atbalsojums: Ekskluzīvas zināšanas un individuāla Jūsu sirdspuksu mūzika | DESSERT PLACE

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s